DuyurularSosyal Medya

Google Yerel Seçim 2014 Portalı

30 Mart 2014 yerel seçimlerinin heyecanı Google firması tarafından Yerel Seçim 2014 portalına taşında. Siyasi partilerin interneti kullanarak seçim kampanyalarını sürdürmesini hedefleyen portal da ;

yerelsecim2014

olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Sohbetler bölümünde; Seçim Sohbetleri adaylar ve seçmenleri bir araya getirerek karşılıklı iletişim kurmalarını sağlamak amacıyla tasarlanmış. Canlı yayınları izlemek için takviminize hatırlatma koyabilir, yayın günü YouTube kanalından veya Google+ etkinlik sayfasından canlı izleyebilirsiniz. Adaylarla kesinleşen tarihlere göre takvim güncellenmektedir.

Haberler bölümünde; adaylardan ve partilerden güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Trendler bölümünde; Üç Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının Google Arama Trendlerini takip edebilirsiniz. Google Arama Trendleri, girdiğiniz terimlerin arama yoğunluğunu belirlemek üzere, ilgili dönemde yapılan Google aramalarının toplam sayısına kıyasla Google web aramalarının belirli bir yüzdesini analiz eder ve bunun sonuçlarını size gösterir.

–>> Yerel seçimler 2014 portalını takip etmek için… <<–


Serhat Demir

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.