EBAEBA Akademik DestekUzaktan Eğitim

EBA Akademik Destek Öğrenci İşlemleri

Herekse merhaba. Bu yazımızda Milli Eğitim Bakanlığının öğrencilerimizin üniversite sınavına hazırlanırken onlara destek olacağı sistem olan EBA Akademik Destek ile ilgili sorulara yanıt vermeye çalışacağım.

Nedir bu EBA Akademik Destek?

EBA Akademik Desteğin en önemli özelliği Akademik Destek Zekası denilen akıllı algoritmaların kullanılmasıdır. Veri analizine dayalı bu yapay zeka sayesinden her öğrenciye belirlediği hedefler ölçüsünde ve eksiklikleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş bir çalışma planı hazırlar. Öğrenci eksiğinin nerede olduğunu ve nereye çalışması gerektiğini akademik destek zekası sayesinde kolayca bulur ve eksikliklerini giderir.

Akademik Destek Zekası her testte soruların alt kazanımlarını analiz eder. Öğrencinin yaptığı yanlışlardan kişiselleştirilmiş (zorluk seviyesine ve alt kazanımlara uygun 180.000 sorudan ) tekrar testi oluşturur. Bu şekilde öğrenci eksikliğini etkin bir şekilde giderir ve çalışmalarına devam eder. Öğrenci o konu ile ilgili istenilen seviyeye geldiyse Akademik Destek Zekası öğrenciye çalışacağı yeni konuları önerir.

Öğrenciler EBA Akademik Destekte çalışmalar yaptıkça rozetler kazanırlar. Bu rozetler öğrencilerimizi çalışırken motive eder.

Ayrıca öğretmen, öğrenci ve veliler süreçle ilgili çok detaylı raporlara ulaşabilirler. Öğretmenler isterlerse okul, sınıf ve öğrenci bazlı gelişim raporlarını alabilirler.

EBA Akademik Desteğe nasıl üye olurum?

EBA Akademik destek şu an 11. ve 12. sınıf öğrencilerimizin kullanımına açık. Yani 11. ve 12. sınıf öğrencisi olan ve EBA şifresine sahip olan tüm öğrencilerimiz EBA Akademik Destek platformuna giriş yapabilirler.

EBA Şifresini Nasıl alırım?

EBA Akademik Destek

EBA şifremi aldım ilk defa EBA Akademik Desteğe nasıl gireceğim ve neler yapacağım?

Mobil Uygulamaları :

EBA Akademik Destek’e mobil cihazından giriş yapabilmek ve en verimli şekilde yararlanabilmek için mobil uygulamasını kullanmalısın. Mobil cihazına uygun EBA Akademik Destek uygulamasını aşağıdaki düğmeye tıklayarak indirebilirsin.

EBA AKAD Google Play
EBA AKAD IOS

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız :

Serhat Demir

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.